Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Irk Değişimi

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:22 am

Irkınız kurgunuza uygun olmamaya başlamıştır belki ya da artık sadece başka bir ırkla anılmak istiyorsunuz. Değiştirmek için buyrun:

Eski Irk:
Yeni Irk:
Değişim nedeni:

not: Düelloya başlamış olanlar, düello devam ederken ırklarını değiştiremezler.
Misafir
Misafir

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:53 am

Eski Irk: Kurtadam
Yeni Irk: Vampir
Değişim nedeni: Kurgu değişikliği, özel bir kaç sebep,hareket kısıtlılığı
Belial Destantia

Yok

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 3:39 am

Değiştiriyorum.
Misafir
Misafir

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 8:33 pm

Eski ırk :Cadı
Yeni ırk:Vampir
Değişim nedeni:Kurgu değişikliği
Misafir
Misafir

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 5:15 am

Değiştiriyorum.
Misafir
Misafir

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 1:22 pm

Eski Irk: Kurtadam
Yeni Irk: Elf
Değişim nedeni: Yeniden geldim ve bu ırk bana daha cazip geldi. Ayrıca Profosör olmak istediğimden Kurt Adamlıktan vaz geçmek istedim. Sonra birde Bakanlık bunu öğrenirse işimden kovulabilirimde...

Misafir
Misafir

Irk Değişimi Empty
MesajKonu: Geri: Irk Değişimi   Irk Değişimi Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 11:21 pm

Değiştirildi. Adminler dönünce sizinle ilgilenicekler.

Irk Değişimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ünlü Değişimi