Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İyi ki Doğdun Elanoura!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İyi ki Doğdun Elanoura! Empty
MesajKonu: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 7:58 pm

Smile Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara Elan! Çook şey oldu ve sen hep buradaydın. Benim de gitmeye niyetim yok Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:31 pm

Asdfghjkl.Elan (: Doğum günün kutlu olsun (: İyi ki vağsın (: İyi ki doğdun Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:59 pm

Crystal Arcene Waldorf demiş ki:
Asdfghjkl.Elan (: Doğum günün kutlu olsun (: İyi ki vağsın (: İyi ki doğdun Very Happy
+1 Very Happy
Doğum günü büyücüsü! Nice senelere ! Razz Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:50 pm

Ayss Teşekkür ettim hepinizee... Mutlu oldum lağn Smile Babam sağolsun 'Bayram Meyra Bayram! Bayramda ne partisiymiş!' diyo. Neyseki burda kutluyoruz Very Happy

@Tamara: Ben o olanları sallıyorum güzelim. Ortam güzel. Bir kaç kişi için gidilir mi? Boşver Smile Bizim sitede az kaldı bitiyo. Belki o zaman uğramayabilirm buraya. Belli olmaz Elan bu Very Happy

@Arcene: Sağol Bebek Very Happy
@Blair: Doğum günü büyücüsü ha? Sevdim yavru bunu Very Happy E hani benim pastam? Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:16 pm

Very Happy Aman tanrısı! Tamamen unutulmuş bu!

İyi ki Doğdun Elanoura! 21470123
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:31 pm

Aaaay, çok çok çok güzel yahu. Teşekkürlerrr Smile x3*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:37 pm

Rica ederim, keşke gerçeğini verebilsem Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:47 pm

Sorun değil yahu. O işi babam halleder diye umuyorum Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:24 am

Doğum günün kutlu olsun cnm. Senin için güzel planlarım var. (Pis pis sırıtan gülümseme ^^)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:27 am

Elanoura Majevski demiş ki:
Sorun değil yahu. O işi babam halleder diye umuyorum Very Happy

baban ve ben bir miyiz canım Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 12:28 am

Küçük köpeğimi senin doğum günün için hizmete sokuyorum asdsa Very Happy

İyi ki Doğdun Elanoura! Liveimagesfotohaber827e

We Love U <3

İyi ki Doğdun Elanoura! 6876sevgiliyehediye
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 4:43 am

Tatlım iyi ki doğdun, iyi ki tanıştık, nice senelere. ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:44 am

Hey nice senelere facede yazdım mal gibi bakmadığını unuttum ama facede doum gününü kutlayan ilk benimmmmmm. Very Happy
Tekrardan nice sneler Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:07 pm

@Hana: Merakla bekliyorum planlarını Smile
@Blair: Tabii ki değilsin bebekim Very Happy
@Sonja: Çok çok çok teşekkürler
@Damon: Kimsin ki sen yahu? Facemde burdan ekli tek kişi Efe Very Happy Ve sende Efe olmalısın. Teşekkür ettiiim Smile

Ve ve ve Tamara Very Happy Asya ve benim de sana bir sürprizimiz vaar Smile Buyur...

İyi ki Doğdun Elanoura! Oha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:20 pm

Aman tanrım çok şekerrrr Smile Ben de istiyoyumm Very Happy asdsasd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:21 pm

Ne istiyosun lağn Very Happy Vermem o benim Smile Aslında senin için ayrıyetten bir sürprizim daha vardı ama sağolsun Pc ve Telefon isyan etti koyamadım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:24 pm

Smile Gerek yok doğum günü olan benim sanki, vuhuv, bana daha aylar var asdsadas Very Happy aaaaaaaa, 16'ma gireceğim ben. -.- yuhh asdsada
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:38 pm

oha Very Happy Çüş asda yani cidden Smile Neyse yahu parti alanımı işgal etmeyin dağılın lağn. Zaten en çok youm bana yapıldı oha 2 sayfa olduu Very Happy Mutluyum seviyorum lan sizi Very Happy

Senin doğum gününde sana süper sürprizlerim olacaaağk Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 5:55 pm

Very Happy buraya gel sdsadadas Very Happy Ben olmasam oluumm -.- Very Happy Very Happy Very Happy Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 7:16 pm

Oraya mı geliyim? Nerdeydin ki? Oha, süper olur. Ama tatile mi denk geliyo ki?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:47 pm

evet evet! Temmuzda. Very Happy Mersin'deyimm Smile
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

MesajKonu: Geri: İyi ki Doğdun Elanoura!   İyi ki Doğdun Elanoura! Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:10 am

İyi yıllar güzelim Smile umarım bu yaşın sana çok daha fazla mutluluk getirir Smile

İyi ki Doğdun Elanoura!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyi ki Doğdun James!
» İyi ki doğdun Lyla!
» İyi ki Doğdun Marcus!
» İyi ki Doğdun Andee!
» İyi ki doğdun Katelyn!