Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fléur'un Gelinliği - Düğün

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Fléur'un Gelinliği - Düğün Empty
MesajKonu: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 5:55 am

Darısı Cora'mızın başına Smile

Fléur'un Gelinliği - Düğün Harry-potter-fleur-delacour-alexander-mcqueen-dress-2

Fléur'un Gelinliği - Düğün 25_pottermcqueen_560x430

kaynak: film resimlerini içeren siteler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 5:56 am

Ah evet, filmde en çok ilgimi çeken şeylerden biri. Bayılmıştım, ben de istiyorum!! asfsad
Belial Destantia

Yok

MesajKonu: Geri: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 5:56 am

Cidden hoştu Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 7:54 am

Süper yapmışlar XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 10:15 pm

Tasarımcılar harika çalışmış gerçekten de. Gerçi ben Fléur'dan daha beyaz ve süslü bir şey beklerdim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Fléur'un Gelinliği - Düğün   Fléur'un Gelinliği - Düğün Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 7:08 pm

Ahahahha yeni gördüm, Cora'nız düğünde terkedildi ama hem de kendisi tarafından Very Happy Gelinlik cidden hoşmuş, ibretlik paylaşım +rep sldkfjbnglmsgdkn

Fléur'un Gelinliği - Düğün
1 sayfadaki 1 sayfası